Apie mus

Klasteris "Panemunių turai" vienija fizinius ir juridinius asmenis, kurie siekia padaryti Jurbarko ir Šakių kraštą patrauklesniu turistams ir gyventojams.

Klaseteris "Panemunių turai"


Klasteris „Panemunių turai“ – vienija Šakių ir Jurbarko rajonų atstovus, dirbančius turizmo srityje. Klasterio pagrindinis tikslas – pasiūlyti unikalių ir įdomių paslaugų rajonų lankytojams, atverti naujas turizmo galimybes.

Jurbarko ir Šakių rajonuose gausu vaizdingų maršrutų, stūkso senoviniai piliakalniai, išlikę gražūs ur unikalūs dvarai. Šie kraštai garsūs dėl žydų, vokiečių, lenkų ir rusų kultūrinio palikimo, iš Panemunės kilę visame pasaulyje garsūs muzikai, Lietuvos aviacijos pionieriai, todėl ir žingeidiems svečiams čia nebus nuobodu

.

Tik Panemunėse turėsite progą paragauti tradicinių zanavykiškų patiekalų, saldžiausio pievų medaus, ir unikalaus, tik šiuose kraštuose žinomo patiekalo – ant laužo iškepto, Nemune sužvejoto žiobrio.

Mes galime pasirūpinti Jūsų pramogomis, pažintinėmis ir kulinarinėmis kelionėmis bei renginiais – viskuo, ko reikia turiningai praleisti laiką. Susivienijome siekdami supažindinti žmones su mūsų nuostabiu kraštu, o bendradarbiaudami galime suteikti mūsų svečiams visapusišką kelionės patirtį, nuo žinių iki pramogų.

Buy now